Par QWQER
Mūsu organizācijas kodols
Mūsu misija
Veidot pēdējo posmu no piegādes ķēdes elementiem, nodrošinot vienkāršu un pieejamu pakalpojuma izpildi, piegādājot preci tekošajā dienā.
Mūsu vīzija
Aktualizēt un padarīt ērtu lietotāja pieredzi, izmantojot mūsu piegādes pakalpojumu gan Baltijas valstīs, gan Eiropā. Laiks ir mūsu dārgākais resurss un ir būtiski to novirzīt jēgpilnām darbībām. Mēs tiecamies uz to, lai iespēju robežās automatizētu biznesa procesus, veicinot produktivitāti, uzticamību, konsekvenci un kvalitāti.
Mūsu vērtības
Uzņēmuma vērtības ir darbinieki, klienti un partneri. QWQER organizācijas pamatā ir cilvēcisku vērtību un taisnīgu principu ievērošana ikdienas sadarbībā, kā arī uzņēmuma kultūrā kopumā.
QWQER simbols
Tas ir pasta balodis, kas gadu simtiem bijis ātrākais ziņnesis. Violetā krāsa simbolizē balansu un neatkarību, kas ir arī QWQER vērtības. Nosaukums radies no angļu vārda “quicker”, kas latviešu valodā nozīmē “ātrāk”. Tāda ir arī zīmola QWQER nosaukuma pareiza izruna.
Kā liecina vēstures avoti, ziņu piegādei arābu valdnieki Bagdādē pasta balodi izmantojuši jau 1150. mūsu ēras gadā. Arī viduslaikos Eiropā pasta baložus izmantoja samērā plaši, un to pakalpojumi bija nozīmīgi līdz pat 19. gadsimtam.

Šie putni izceļas ar lielisko orientēšanās spēju un labu lidojuma ātrumu – no 48 līdz 50 km stundā. To ātrums varēja sasniegt pat 90 km/h. Pasta balodis ir slavens arī ar savu spēju atgriezties mājās no jebkuras vietas pasaulē. Fiksēti gadījumi, kad pasta baloži sasnieguši adresātu pat 2700 km attālumā.

QWQER logo pasta balodis ir stilizēts un tajā redzams arī kastes jeb sūtījuma simbols. Mēs lepojamies ar savu EXPRESS piegādes pakalpojumu un darbiniekiem, kas kvalitatīvi veic pakas nogādāšanu no punkta A uz punktu B.
QWQER tā ir mūsdienīga šodienas piegāde. Pasūti šodien - saņem šodien!
QWQER Express piegādes pakalpojums nodrošina tekošās dienas piegādi, kas rūpējas par sūtījuma nogādāšanu līdz saņēmējam ātri, droši un izdevīgi. Mēs nodrošinām arī sadarbības partneriem nepieciešamo transportu, lai nogādātu sūtījumus gala saņēmējam. QWQER dibināts 2019. gadā un savu darbību ir izvērsis jau astoņās valstīs – Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Vācijā, ASV, Ķīnā, Indijā, Singapūrā, AAE.